top of page

Dr. İnaç, hem medikal estetik hem de bütünleyici tıp alanlarında birçok kongre ve eğitime katılarak bilgisini ve deneyimini sürekli olarak güncelledi.

 

"Bütünsel Güzellik" yaklaşımını kendi tarzı ile yorumlayarak bireylerin doğal güzellik potansiyellerinin ortaya çıkarılması üzerine yoğunlaşan Dr. İnaç, 2023 yılı itibariyle İtalya Kamerino Üniversitesi'nde Medikal Estetik yüksek lisans programına devam etmektedir.

 

2017 yılında Ozon ve Mezoterapi eğitimlerini başarıyla tamamlayarak, İstanbul'da geleneksel tamamlayıcı tıp ve rejenerasyon tedavileri uygulayan bir merkezde çalıştı. Bu süreç içerisinde kanserli hücreler ve ozon tedavileri gibi önemli çalışmalara katıldı.

 

Çalışmalarına İngiltere'de devam eden Dr. İnaç, Canlı Kan Analizi eğitimi, Fitoterapi (bitkisel tedavi) ve fonksiyonel tıp eğitimlerini başarıyla tamamlayarak uluslararası perspektifte deneyim ve vizyon kazandı.

 

2021 yılında Future Health Care etkinliğinde geleceğin tedavi yöntemleri hakkında konuşmacı olarak yer aldı ve bu alandaki gelişmeleri yakından takip etti.

Tamamlayıcı Tıp ve Rejenerasyon Tedavileri Uzmanlığı (2017 - 2022)

Tıp Fakültesi'nde eğitimini başarıyla tamamlayan Dr. Elif İnaç, doktorluk kariyerine 2012 yılı içinde kamu sektöründe hizmet veren bir hastanenin acil servisinde başlayarak adım attı.

Daha sonra devlet ve özel sektör kuruluşlarında hekim olarak çalışmalarına devam etti.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (2006 - 2012)

bottom of page